Meny

Aktiviteter

19.04.2021
Aspirant jenter 5-7 år Mandag V21

17:00 - 18:15

Holmenhallen

19.04.2021
Aspirant jenter 5-7 år 2 dager V21

17:00 - 18:00

Holmenhallen

19.04.2021
Apparatturn jenter 8-10 år V21

18:30 - 19:15

Holmen Turnhall

20.04.2021
Basis gutt 6-8 år Tirsdag V21

16:45 - 18:15

Holmen Turnhall

20.04.2021
Basis gutt 6-8 år 2 dager V21

16:45 - 18:15

Holmen Turnhall

20.04.2021
Aspirant jenter 5-7 år Tirsdag V21

18:00 - 19:15

Holmenhallen

20.04.2021
Basis gutt 8-10 år 2 dager V21

18:30 - 17:45

Holmenhallen/ Holmen Turnhall

20.04.2021
Basis gutt 8-10 år 3 dager V21

18:30 - 17:45

Holmenhallen/ Holmen Turnhall

20.04.2021
Turn for alle 8-10 år V21

18:45 - 20:00

Holmenhallen

21.04.2021
Aspirant jenter 5-7 år Onsdag V21

16:45 - 18:00

Holmenhallen

21.04.2021
GymX Turn for Voksne V21

21:30 - 22:00

Holmen Turnhall

22.04.2021
Basis gutt 6-8 år Torsdag V21

16:45 - 18:15

Holmen Turnhall

Kalender

April
MTOTFLS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Turnkomité/ressurspersoner

 

Turnkomité og andre ressurspersoner for avd. 3 Turn og Tropp (Turngruppen).

Turngruppen har en aktiv komité som sammen med hovedtrener sørger for driften av Turngruppa. Komitéen har ansvar for gruppas handlingsplan, budsjett og økonomioppfølging, sørger for at vi har ansatt trenere til alle treningsgruppene, organiserer dugnader og arrangementer, gjør det praktiske arbeidet ved reiser og konkurransedeltagelse andre steder.

 

 TURNKOMITÉ

 

Mai Lill Suhr Lunde

Leder av Turnkomité, styremedlem, ansvarlig dugnad samarbeid Holmen Senter, servicekomité kafé ansvarlig

Alice Fadnes Fevang

Økonomi og budsjett, teknisk komité sekretariat/musikkansvarlig

Kristin Gjernes

Servicekomité kafé ansvarlig /innleveringer

Borgar Døhlen

Teknisk komite sekretariat/resultatservice, speaker

Alesxander Sunde

Koordinator og sportslig ansvarlig (hovedtrener), Hallstyret/ Asker Kommune, arrangementsansvarlig, påmeldinger/utøvere, web-ansvarlig/ sosialt media, foreldrekontakter, personal

 

ANDRE RESSURSPERSONER

 

Thomas Grøv Revheim

Ansvarlig leder teknisk komité sekretariat/resultatservice

Geir Inge Fadnes Fevang

Styremedlem, teknisk komité sekretariat/resultatservice

Iselin Unhjem Oveland

Styremedlem

Sylvelin Hartjen

Støtteordninger

Kari Anne Grøv Revheim

Speaker, servicekomite dommere/hotell

Rune Steinsland

Førstehjelp